O JFrost

Vytvoříme spolu Vaše vysněné šaty. 

Jmenuji se Jitka Kučerová a jsem módní návrhářka.

Již od dětství miluji módu, převážně takovou, která je výjimečná, slušivá a kvalitní. Mým snem vždy bylo takovou módu vytvářet. Znalosti v oboru jsem získala na Střední průmyslové škole textilní a Textilní fakultě Technické univerzity v Liberci. Tvorba vlastních modelů mne provází už více než dvacet let. Mýma rukama vznikly tisíce návrhů, stovky realizovaných kusů oblečení, oblékám desítky stálých zákaznic.

Jsem velmi hrdá na to, že moje šaty oblékly dámy jako je Olga Lounová, Jitka Asterová, Štěpánka Duchková, Jana Švandová a Eliška Jansová. Oblékám manažerky na vysokých pracovních pozicích, ale i ženy jako jsem já, které si chtějí dopřát unikátní oblečení, padnoucí, pohodlné, výjimečné svým designem a přesto nositelné v běžném životě.

V mém portfoliu můžete najít denní i noční oblečení, stejně tak jako společenské a svatební šaty. Zajistím pro Vás kompletní servis šití na zakázku, od konzultace o Vaší představě přes návrh a výběr materiálu, realizaci modelu na míru a podle požadavků, zkoušení a ladění detailů. Ráda Vám poradím s vhodnými barvami i materiály. V nabídce mám také produkty, které si můžete ihned odnést nebo si vybrat již vyzkoušený design a mít oblečení v kratší lhůtě.

Jsme rozdílné osobnosti, proto k vám a vašim potřebám vždy přistupuji individuálně a profesionálně. Je to proces, kde se potkávají dvě různé představivosti v jednom konečném výsledku. I přesto mohu říct, že mé klientky ode mě odchází s úsměvem.