Jak to funguje?

Zavolejte nebo napište s jakýmkoli dotazem či poptávkou. Nezávazně.

První konzultace může proběhnout po telefonu, abychom si přiblížili společnou představu o designu a ceně. Pokud najdeme společnou řeč, domluvíme si termín osobní schůzky. Při ní si Vás změřím a probereme vzhled oděvu. 

Následně Vám vytvořím několik návrhů. V tuto chvíli již vkládám do Vašich rukou svůj čas a know-how. Proto je tento proces zpoplatněn částkou 1500,-. Při realizaci zakázky je Vám tato částka odečtena a funguje jako první záloha. 

Poté spolu vybíráme vhodné materiály. Může to být spolupráce nebo to můžete nechat na mě a spolu si schválíme některé z mého užšího výběru. Po odsouhlasení materiálů předkládam již přesnější cenovou nabídku, která se zpravidla nemění. U zakázek nad 4000,- je potřeba zaplatit zálohu ve výši 2-3000,-, u šatů jako jsou plesové nebo svatební ve výši minimálně 5000,-. Tím se zavazujeme ke spolupráci a nakupujeme materiál. Po obdržení a schválení fyzických materiálů připravuji produkt na první zkoušku. 

První zkouška je nejdůležitější. Někdy oděv není příliš podobný konečnému designu, ale to Vás nemusí děsit. Zde dáme oděvu tvar podle Vašeho těla a ladíme design na postavě. Zkoušek je pak dále několik podle potřeby. Během vzniku šatů spolu mluvíme o všech detailech, ať už jsou to Vaše přání nebo nápady na vylepšení. Někdy je třeba tvar změnit nebo materiál dokoupit, pokud se spolu domluvíme. Pak se tedy původní cena navýší.

V průběhu realizace se po domluvě uhradí další část ceny nebo se doplatí zbytek při předání výrobku. Preferována je platba na účet.

Volnočasové oblečení a noční prádlo je možné objednat i na dálku. Jedná se i tak o zakázkovou výrobu a podmínky se přiliš neliší, až na možnosti zkoušek. 

Doba zpracování je individuální podle složitosti a typu oblečení a podle aktuálních kapacit. Denní a noční oděvy můžete mít na sobě do 2-3 týdnů. Na plesové šaty je třeba alespoň měsíc. Svatební šaty vyžadují minimálně 2 měsíce, ideálně více.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici. Budu se těšit co spolu vytvoříme.